Elatlı | Hamurunda Elatlı Var

Tarlalardan sofranıza gelen bir lezzet hikayesi…

2010 yılında gıda pazarlama ağı kullanarak faaliyete başlayan firmamız daha sonra 2012 yılında lavaş üretimine başlamıştır.

Kurucularımızdan Necip Elatlı geçmişten gelen üretim deneyimlerinden yararlanarak, tecrübelerini firmamıza aktararak kaliteli ürün portföyümüzün başlangıcını yapmıştır.

Güvenilir ve modern tesisimizde her geçen gün büyüyen ve kaliteli hizmet vermeye devam eden Elatlı, sektörün önde gelen kuruluşların arasında yerini almıştır.

BİZE ULAŞIN
Elatlı | Hamurunda Elatlı Var

Misyonumuz

"Birlikte Yaratmak ve Geliştirmek" Her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek;

Vizyonumuz

katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinlerarası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, araştırma ve eğitim alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.